Epilacja Laser diodowy MedioStar NEXT firmy ASCLEPION GmbH

Wszystkich komentarzy: 9, Strony: 1

Polecam - jestem zadowolona z efektu, wcześniej miałam problemy z wrastającymi włoskami i towarzyszącym stanem zapalnym mieszka włosowego od czasu depilacji laserowej problem ustąpił, a skórą jest gładką i co najistotniejsze - bez z włosków. Już po pierwszym zabiegu widać efekt.

Polecam serdecznie byłam gdzie indziej na zabiegu zresztą u pani doktor popalone pachy przez dwa tygodnie. A tu szybko miło i bezboleśnie no i bez strupów. POLECAM !!!

Bardzo bardzo dziękuję za polecenie mi tego zabiegu nie byłam pewna swojej decyzji a dziś ciesze się ze zaufałam.
Życzę samych zadowolonych klientów z zabiegów i fachowej obsługi

Ja jestem mega , mega zadowolona. Nie wiedziałam ze kiedykolwiek sie pozbędę tych niepotrzebnych włosów, a tu proszę po jednym zabiegu widać rewelacyjne efekty. Jak mam polecać to tylko to, bez bólu i szybciutko

Polecam zdecydowanie koleżanka mnie namówił bo była mega szok POLECAM

Wszystko super, efekty po pierwszym zabiegu,a do tego bezboleśnie.
Polecam!

Jeśli depilacja laserowa to tylko tym aparatem w Zielonej-Górze. Jestem po pierwszym zabiegu, mija 5 tydzień a mi wypadło więcej niż połowa włosków. Do tego w porównaniu do innych oferowanych przez tutejsze gabinety, naprawdę nic nie bolało. Teraz myślę o foto odmładzaniu :)

Wspaniała ekipa profesjonalizm w każdym calu

Witam
Bardzo polecam skorzystanie z zabiegu , laser bardzo delikatny , bezbolesny , nawet w miejscach bardzo intymnych ,usuwa włoski na bardzo długi czas .
Jeszcze raz polecam

Prześlij komentarz

Bezpieczny tekst:*

Wprowadź oba słowa poniżej, z lub bez spacji.
Wielkość liter nie ma znaczenia.
Nie możesz tego odczytać? Wypróbuj inny